Секрети успіху: як потрапити в рейтинги Форбс?

Журнал Форбс нещодавно опублікував рейтинг найбагатших людей планети, багатьом з яких немає й 30 років. Дізнайтеся секрети успіху мільйонерів, і, можливо, ви теж потрапите до цього списоку.

Журнал Форбс нещодавно опублікував рейтинг найбагатших людей планети, багатьом з яких немає й 30 років. Дізнайтеся секрети успіху мільйонерів, і, можливо, ви теж потрапите до цього списоку.

Вивчаючи досвід досягнення успіхів багатих людей, можна помітити деякі закономірності, які характерні для кожного з них. Ці закономірності і є секретами успіху.

Працьовитість

Один з головних секретів успіху - це працелюбність. Хто не любить працювати, ніколи не стане успішним. Завдяки працьовитості, більшість багатих і успішних людей досягли визнання і матеріального благополуччя.

Джозеф Кеннеді, американський бізнесмен і політичний діяч: "Щоб отримати мільйон, ви повинні бути підступним, грубим, хитрим, безжальним природженим гравцем. Крім того, ви повинні працювати як проклятий".

Улюблена справа

Займатися улюбленою справою - чи не найбільший секрет успіху. Одне з найголовніших завдань у житті - робити те, що вам дійсно подобається і приносить задоволення, до чого у вас є природний талант. Потім вкласти всю свою енергію в те, щоб займатися цією конкретною роботою, причому робити її не просто добре, а дуже добре.

Вупі Голдберг, американська актриса театру і кіно, продюсер, сценарист, телеведуча: "Мене не цікавить, що цей режисер не хоче знімати мене в кіно. Мене тільки цікавить, чого хочу я сама".

Не переставайте вчитися

Лідери люблять і вміють вчитися. Постійне навчання - це мінімальна вимога для успіху в сфері діяльності. Читайте спеціальну літературу, відвідуйте семінари, зустрічайтеся з успішними людьми і до кінця життя залишайтеся вічним студентом, здатним генерувати і втілювати в життя нові ідеї для розвитку свого бізнесу.

Пол Гетті, американський промисловець, один з перших в історії доларових мільярдерів: "Щоб стати мільярдером, потрібна насамперед удача, значна доза знань".

Проявляйте наполегливість

Ми часто дивимося на успішних людей, як на приклад для наслідування, але всі вони проходили через смугу невдач і розчарувань. Досягнення більшості цілей - це процес тривалий, що вимагає часу, зусиль і витримки. Будьте наполегливі. Використовуйте прийом візуалізації для генерування вашої ідеї і уявлення себе успішною людиною.

Кальвін Кулідж, 18 президент США: "Ніщо на світі не може замінити наполегливість. Талант не замінить її. На світі повно талановитих невдах. І навіть геній не зрівняється з нею. Невизнані генії увійшли в прислів'я"

Впевненість і оптимізм

Успішні люди завжди знають, чого вони хочуть, незважаючи на те, що багато хто не вірить в їх успіх, і вони завжди йдуть своїм шляхом, маючи намір довести справу до кінця. Дотримуйтеся завжди позитивного мислення і ніколи не здавайтеся.

Вінстон Черчилль, прем'єр-міністр Великобританії в 1940-1945 і 1951-1955 роках: "Ніколи не здавайтеся. Ніколи не здавайтеся. Ніколи, ніколи, ніколи, ніколи - і ні в чому, у великому чи малому, великому або незначному - з цього правила немає виключення, якщо тільки мова не йде про вашу честі чи здоровий глузд "

А ви можете назвати себе успішною людиною? Заповніть Анкету про роботу і порівняйте свій дохід з заробітком колег по професії.

Mojazarplata.com.ua

Матеріали по темі:

Заповніть анкету про роботу та зарплату!
loading...
Loading...