Про проект Mojazarplata.com.ua

 

Суть проекту

Чи знаєте Ви, скільки заробляють Ваші колеги? Більшість людей в Україні, та й в усьому світі, не мають такої інформації. Однак ми з проектом Mojazarplata.com.ua незадоволені таким станом справ. Врешті-решт, якщо ви не знаєте, скільки отримують за аналогічну роботу інші, як же бути впевненим, що ви отримуєте справедливу зарплату?

Особливо це стосується працюючих жінок. Усі ми чули про гендерне питання, яке зачепило й оплату праці. Жінки продовжують заробляти менше за чоловіків, хоча вже 30 років тому були затверджені закони про рівність зарплат для всіх. Та як Ви можете допомогти вирішенню цієї проблеми? Ми пропонуємо Вам переглянути та заповнити анкету про себе на Mojazarplata.com.ua

Чи отримуєте Ви стільки, скільки заслуговуєте?

Ідея проекту доволі проста: Ви отримали можливість порівняти свою зарплату з зарплатою інших людей на аналогічній посаді.  Участь у проекті Mojazarplata.com.ua, таким чином, позбавляє Вас від необхідності ставити колегам некоректні питання про їх заробіток. Це особливо важлива інформація в разі, якщо Ви ведете переговори з роботодавцем про збільшення зарплати – Вам необхідно мати фактичні дані про ставку працівників у інших компаніях. А якщо Ви вирішили змінити напрямок Вашої кар’єри, дуже важливо для Вас буде дізнатися, до чого готуватися – до збільшення чи зменшення зарплати. На Mojazarplata.com.ua Ви знайдете масу інформації про оплату праці в різних галузях, а також поради з працевлаштування. Усі ці послуги Ви отримаєте абсолютно безкоштовно!

Звідки ми дістаємо дані?

Ми покладаємось на людей. Дані Mojazarplata.com.ua ґрунтуються на відомостях, які ми отримуємо з усіх куточків країни від представників усіх видів професій. Візьміть до уваги те, що надані Вами дані повністю анонімні. Нас не цікавлять ні ім’я вашого роботодавця, ні назва компанії. Все, що потрібно – це заповнити анкету на сайті Mojazarplata.com.ua.  Це займе трохи більше 10 хвилин Вашого часу. Замість інформації про Вашу зарплату ви отримуєте можливість дізнатися інформацію про зарплату тисяч інших працівників. Думаємо, це взаємовигідна угода.

Навіщо це мені потрібно?

Звісно, ніхто Вам не забороняє користуватися офіційною статистикою. Однак практика показує, що часто вона не співпадає з реаліями.  Проект Mojazarplata.com.ua – це не просто хороша ідея та джерело корисної інформації для користувачів сайту. Результати опитувань - це також цінний матеріал для досліджень. Адже Mojazarplata.com.ua є цілковито новим способом проведення міжнародних соціологічних досліджень. Він дозволяє дослідникам та людям, які приймають рішення, отримати чітке уявлення про події, які відбуваються на ринку праці не лише в Україні, але й в усьому світі. На відміну від інших подібних служб, дані про зарплату, які ми отримуємо, підлягають серйозній науковій обробці, що дає в результаті значно надійнішу інформацію. Ми могли б спокусити Вас узяти участь у проекті, зауваживши, що Ви можете виграти приз. Але ми глибоко впевнені, що знання – це сила. Чим прозорішою буде інформація про зарплати, тим більшою буде ймовірність того, що Ви зможете заробляти стільки, скільки Ви заслуговуєте. Тож запрошуємо Вас узяти участь в онлайн-дослідженні.

З історії проекту

Mojazarplata.com.ua є частиною міжнародної дослідницької мережі Фонду WageIndicator. Фонд є неприбутковою, некомерційною організацію, діяльність якого присвячена прозорості ринку праці, шляхом надавання точної інформації про зарплату та іншої інформації, що пов’язана з роботою та зарплатою. Фонд був створений 17 вересня 2003 року у відповідності до законодавста Нідерландів. Його ініціаторами стали: Голландська конфедерація профсоюзів (FNV), Університет Амстердаму/ Інститут передових досліджень на тему праці (AIAS) та сайт Monster, присвячений кар’єрі та роботі. Представники цих организацій утворили Раду керівництва Фонду.     

Проект було започатковано з метою надання допомоги жінкам у порівнянні їх власної зарплати з зарплатами чоловіків, які працюють на подібних спеціальностях. З тих пір він виріс у самостійний проект, який доступний та використовується людьми усіх професій – медсестрами, банкірами, операторами станків і т.д. Проект працює в 45-ти країнах усіх континентів. З 2008 року проект почав свою роботу в Білорусі, Україні, Казахстані та Азербайджані.

 

Loading...