Як домогтися максимального збільшення зарплати

Плануєте своє майбутнє? Дізнайтеся, як побудувати стратегію стабільного збільшення зарплати.

Плануєте своє майбутнє? Дізнайтеся, як побудувати стратегію стабільного збільшення зарплати.

Існує чимало способів збільшити свою зарплату вже з наступного місяця. Деколи для цього досить дізнатися, скільки заробляють колеги, грамотно провести переговори з наймачем - і підвищення не змусить себе довго чекати. Однак для того, щоб спланувати збільшення зарплати в довгостроковій перспективі, недостатньо просто рішучості - потрібна продумана стратегія. Поради експертів допоможуть вам її продумати.

1. Уважно стежте за змінами в своїй сфері діяльності

Якщо попит на представників вашої професії сильно залежить від економічної ситуації в країні, не тримайтесь за неї тільки тому, що це знайомо і зручно. Підіть на курси підвищення кваліфікації або отримаєте нові знання, які зроблять вас більш гнучкими і мобільними в професійному плані.

Наприклад, останнім часом у світі збільшується попит на НR-спеціалістів, які мають досвід роботи в міжнародних проектах. Тому людям, які працюють в цій галузі, є сенс шукати можливості участі у масштабних проектах, щоб отримати необхідний досвід та розвинути свої навички.

2. Якщо темп зростання ваших доходів сповільнився - знайдіть причину

У багатьох сферах діяльності кар'єрне зростання супроводжується швидким збільшенням зарплати. Однак, якщо ви не переходите на керівну посаду, то зростання зарплати з часом уповільнюється.

У деяких компаніях можливе кар'єрне зростання і стабільне збільшення зарплати працівників, які не належать до керівного складу. Та, якщо у вас немає перспективи зайняти посаду менеджера, ви можете вибрати ту сферу і того роботодавця, де у вас є шанси збільшувати дохід, поглиблюючи свої знання.

3. Стати необхідним для вашої компанії і відповідайте вимогам ринку праці

Експерти стверджують: щоб бути успішним, потрібно постійно розвиватися і прагнути бути потрібним для всієї галузі, а не тільки для окремо взятої компанії. Це дасть вам нові можливості і додаткові варіанти вибору, якщо ви вирішите поміняти місце роботи.

Відповідати вимогам ринку праці в усій галузі допомагає робота в компаніях з відомим ім'ям. Кадрові агенції воліють кандидатів, які працювали в провідних компаніях галузі. Якщо у вашому резюме є відповідний рядок, то це в перспективі може допомогти вашому кар'єрному зростанню і збільшенню зарплати.

4. Шукайте нові напрямки діяльності

Деякі люди паралельно з основною роботою відкривають свою справу. Це може бути надання консалтингових послуг або викладання. Така додаткова діяльність допомагає і розвитку основної кар'єри: ви залишаєтеся затребуваним і демонструєте компетентність.

Але навіть якщо ваша додаткова робота буде пов'язана з іншою сферою діяльності, то в будь-якому випадку вона збільшить ваші заробітки і збереже вас від впливу економічної ситуації на вашу основну професію.

5. Удосконалюйтеся

Зазвичай по службових сходах просувають тих, хто демонструє компетентність і лояльність до компанії, оскільки з ними легше і швидше вирішуються виробничі питання. Задумайтесь над цим, почніть отримувати нові знання і вдосконалюватися у своїй професії - і з часом гроші самі до вас притягнуться.

А ви задоволені своєю заробітною платою? Заповніть Анкету про роботу і дізнайтеся, скільки отримують ваші колеги по професії.

Mojazarplata.com.ua


Матеріали по темі:

Заповніть анкету про роботу та зарплату!
loading...
Loading...