Поради для пошуку роботи за кордоном для українців

Mojazarplata.com.ua дізналася, що потрібно враховувати при пошуку роботи за кордоном українцям.

Mojazarplata.com.ua дізналася, що потрібно враховувати при пошуку роботи за кордоном українцям.

Багатьох українців все частіше відвідує думка знайти роботу за кордоном. Згідно із законодавством, українці мають право на трудову діяльність за кордоном. І якщо щось не складеться, завжди можуть повернутися додому.

Заповніть Анкету та дізнайтесь, яка ваша ціна на ринку праці!

Основний мотив для пошуку роботи за кордоном для українців - можливість заробляти більше. Однак, перед тим, як відправитися на заробітки, варто добре вивчити економічну, політичну ситуацію і рівень зарплат в країні, яку ви обрали.

Дізнатися, скільки за кордоном заробляють люди різних професій, можна за допомогою регіональних Калькуляторів зарплат фонду WageIndicator. Це допоможе скласти реалістичний фінансовий план і уникнути розчарувань при пошуку роботи за кордоном для українців. Шляхи пошуку роботи за кордоном для українців

На сьогоднішній день популярністю у працевлаштуванні за кордоном користуються три напрямки:

1. Самостійний пошук роботодавця

У цьому вам допоможуть інтернет і зв'язки. Складність цього шляху полягає в тому, що, як правило, на пропоновану посаду іноземець може претендувати тільки в тому випадку, якщо вітчизняний претендент відмовився від неї. Зробити це не так просто.

2. Пошук роботи через державні структури

В цьому випадку отримати роботу ще складніше. Як правило, таким привілеєм користуються висококваліфіковані фахівці, завдяки міжвідомчим угодам. Це люди з величезним досвідом роботи, які приїжджають на роботу за кордон за ініціативою приймаючої сторони.

3. Пошук роботи через агентство з працевлаштування

Це найпоширеніший шлях роботи закордоном. Перш ніж приступити до його виконання, необхідно правильно скласти резюме. Це 50% успіху. Пишіть свою основну спеціальність, а не суміжні професії, які ви маєте. Якщо ви претендуєте на більш висококваліфіковану роботу - наявність стажу, знання іноземної мови і рекомендацій вітаються.

Рішення про прийом іноземного громадянина на роботу приймає відомство у справах іноземців. У разі позитивного результату, роботодавець зобов'язаний укласти з вами трудовий договір, який дає вам можливість отримати візу на період дії вашої угоди..

А ви задоволені своєю зарплатою? Заповніть Анкету про роботу і дізнайтеся, скільки заробляють ваші колеги.

Mojazarplata.com.ua

Матеріали по темі:

Заповніть анкету про роботу та зарплату!
loading...
Loading...