Допомога при вагітності та пологах: який прибуток в українських мам?

Візьміть участь в оптуванні на Mojazarplata.com.ua, щоб дізнатися, яку допомогу по вагітності та пологах отримують майбутні мами в Україні.

Візьміть участь в оптуванні на  Mojazarplata.com.ua, щоб дізнатися, яку допомогу по вагітності та пологах отримують майбутні мами в Україні.

За міжнароднимим стандартами щомісячний прибуток жінки під час відпустки по вагітності та пологах повинен складати не менше 2/3 від її заробітної плати. Візьміть участь в опитуванні на  Mojazarplata.com.ua, щоб дізнатися, яку допомогу отримують майбутні мами в Україні.

Допомога при вагітності та пологах а Україні – це оплата відпустки, що надається на підставі  лікарняного листка медичною установою. Відпустка  триває 70 календарних днів до пологів та 56 календарних днів після. При пологових ускладненнях чи народженні двох та більше дітей після пологова відпустка збільшується до 70 днів.

Mojazarplata.com.ua запршує вас взяти участь в опитуванні "Грошова допомога при вагітноті та пологах" - виберіть один із варіантів відповіді або запропонуйте свою відповідь.

Дякуємо, ваша думка дуже важлива для нас!

Mojazarplata.com.ua

06.09.2010

Матеріали по темі:

Заповніть анкету про роботу і зарплату!
loading...
Loading...