Близько 20 відсотків українським мам не отримують матеріальної допомоги в зв'язку з вагітностю та пологами

За результатами опитування Mojazarplata.com.ua відпустка в зв'язку з вагітностю та пологами не оплачується у 15 із 70 жінок. Дізнайтесь, як розрахувати матеріальну допомогу в зв'язку з вагітністю та пологами в Україні.

За результатами  опитування  Mojazarplata.com.ua відпустка в зв'язку з вагітностю та пологами не оплачується  у 15 із 70 жінок. Дізнайтесь, як розрахувати  матеріальну допомогу в зв'язку з вагітністю та пологами в  Україні.

За  міжнародними стандартами щомісячний доход жінки під час відпустки в зв'язку з вагітністю та пологами (декретна відпустка) повинна складати  не менше 2/3 від її заробітної плати.

В тому, що їх матеріальна допомога в зв'язку з  вагітністю та пологами  складає більше 2/3 зарплати, повідомили 30 відсотків респондентів, які взяли участь в опитуванні на Моjazarplata.com.ua

41,3 відсотка дали відповідь, що їх матеріальна допомога в зв'язку з вагітністю та пологами  менше 2/3 зарплати, 21, 4 відсотка жінок відповіли, що вони не отримують  матеріальну допомогу в  зв'язку  з вагітністю та пологами.

Мал.1. Результати опитування "Моя матеріальна допомога в зв'язку з вагітністю та пологами"

Пособие по беременности и родам в Украине

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Матеріальна допомога в зв'язку з вагітністю та пологами в Україні - це оплата відпустки  (декретної відпустки), яка надається жінкам на підставі медичного висновку.

Відпустка в зв'язку з вагітністю та пологами  (декретна відпустка) триває 70 календарних днів до пологів та 56 календарних днів після. В разі ускладнення пологів або при народженні двох  чи більше дітей, післяпологова відпустка збільшується до 70 днів.

Право на державну  допомогу в зв'язку з вагітністю та пологами мають всі жінки ( в тому числі неповнолітні), які застраховані чи не застраховані в системі  загальнообов'язкового  державного соціального страхування.

Дізнайтесь, як нараховується матеріальна допомога в  зв'язку з вагітністю та пологами (декретна відпустка) в Україні:

Якщо за час декретної відпустки ви перестали орієнтуватися на ринку праці, заповніть Анкету про роботу та зарплату, щоб дізнатися,  яку ціну ви маєте!

Mojazarplata.com.ua

12.11.2010


Матеріали по темі:

 

Заповніть анкету про роботу та зарплату!
loading...
Loading...