Як написати супровідного листа

супровідний листВже в початкових класах у шкільну програму більшості навчальних закладів входить складання листів. Ділове листування не завжди здається захоплююче цікавим, тим не менш, воно може зіграти вирішальну роль у вашій кар'єрі.

Є кілька типів листів, які можуть вам знадобитися в роботі: лист-заява, лист про відставку, лист подяки, лист-пропозиція та інші.

Оскільки всі ці листи мають різний зміст, вони пишуться різними способами. Але не дивлячись на різницю в їх змісті, ключові компоненти залишаються незмінними. Наприклад, схема листа і його оформлення.

Коли ви подаєте заяву про роботу, ваше резюме має супроводжуватися супровідним листом. В ідеальному супровідному листі описана ваша кваліфікація і зацікавленість у роботі. Лист має показати ваші найкращі сторони! Таким чином, роботодавець зможе отримати про вас коротке і позитивне враження.

Не варто повторювати в супровідному листі ту інформацію, яка вже є в резюме. Замість цього зверніть увагу на перерахування тих якостей, досвіду і навичок, які стосуються цієї конкретної роботи.

Загальне правило в складанні листа - наявність у ньому трьох основних пунктів.

У першому ви пояснюєте, на яку роботу претендуєте і чому зацікавлені в цій конкретній вакансії.

Наступний пункт підтверджує вашу кваліфікацію для цієї роботи і вашу потенційну цінність для цієї організації. Тут ви можете розповісти про свої досягнення, щоб проілюструвати свій досвід і показати, що ви можете привнести в компанію. Розкажіть, чому ви зацікавилися цією вакансією і чому захотіли працювати саме тут. Якщо ви знайомі з діяльністю або продуктами компанії, саме час висловити своє захоплення ними.

У заключному пункті виявіть зацікавленість у зустрічі з роботодавцем для обговорення умов роботи і вашої кваліфікації. Не повторюйте дані з другого пункту, щоб не перевантажувати лист.
 
Будьте короткими і чіткими у висловлюваннях. Створіть у роботодавця позитивне враження, і воно стане міцною основою для подальшого розвитку ваших робочих взаємин.

Читайте також:

Джерело

16.12.2009

Заповніть Анкету про Роботу і Зарплату
loading...
Loading...