За який термін спіробітника мають попередити перед звільненням?

- Не пізніше ніж за два місяці. Відповідно до ст. 20 Закону України "Про зайнятість населення", при вивільненні працівників (у тому числі працюючих пенсіонерів та інвалідів) повідомляють про це не пізніше ніж за два місяці в письмовій формі до державної служби зайнятості.

loading...

Loading...