Чи можна звільнити працівника, який перебуває на лікарняному?

- Відповідно до ст.40 КЗпП, звільнити під час лікарняного можливо, тільки якщо ви були відсутні на роботі протягом 4-х місяців через хворобу. Навіть якщо під час лікарняного ви з'являлися на роботі або виконували свої робочі обов'язки, це не може бути приводом для звільнення, тому що не впливає на ваш стан тимчасової непрацездатності, що підтверджується лікарняними.

loading...

Loading...