Чи зберігається робоче місце на сезонній роботі під час декретної відпустки?

Допоможіть, будь ласка, розібратися в ситуації. Я працюю на сезонній роботі (офіційно оформлена) у період навчального року, тобто на період з 1 червня по 31 серпня мене звільняють у зв'язку з закінченням сезону. У відпустку по вагітності та пологах повинна піти на початку травня. Тепер питання: 1. чи маю я право на отримання допомоги по вагітності та пологах? і 2. чи зобов'язане підприємство зберегти за мною місце роботи?

- Згідно діючого законодавства України, Ви у будь-якому випадку маєте право на отримання допомоги по вагітності та пологах.

Відповідно до ст. 184 Кодексу законів про працю України, після закінчення строкового трудового договору Власник або уповноважений ним орган могли Вас звільнити, але повинні були працевлаштувати Вас на цьому або іншому підприємстві. Власник повинен був попередити Вас, що після закінчення строкового трудового договору Вас до роботи допущено не буде, що Ви повинні будите з’явитися на підприємстві, коли буде знайдена можливість Вашого працевлаштування для продовження роботи (при працевлаштуванні на цьому підприємстві) або для одержання трудової книжки і розрахунку по заробітній платі (при працевлаштуванні на іншому підприємстві).

loading...

Loading...