Чи законна вимога керівництва щодо повторної атестації?

Дуже просимо надати відповідь на таке питання: викладач фізики, що має категорію "спеціаліст вищої категорії" та звання викладач-методист, був призначений на посаду методист ПТНЗ, йому встановлено оклад методиста 943 грн., що відповідає окладу педпрацівника за категорією "спеціаліст". Керівництво вимагає повторної атестації на підвищення категорії - чи це законно?

- Так, законно тому, що атестація проводиться один раз у п’ять років згідно з графіком, складеним безпосередньо в навчально-виховному закладі.

Відповідно до ст. 57 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про освіту»

Віталій Сушицький

loading...

Loading...