Чи можна піти працювати, не виходячи з декретної відпустки (зі збереженням виплат)?

- Так, ст.179 КЗпП дозволяє вихід на роботу жінкам, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до 3 років, але тільки на умовах неповного робочого дня, і тільки за бажанням жінки. Виплата допомоги по догляду за дитиною повністю зберігається.

loading...
Loading...