Чи втрачає молода мама якісь пільги і виплати, якщо спостерігалася в приватній клініці?

- Ні. Відповідно до ст. 17 Закону України "Про відпустки", підставою для декретної відпустки та отримання виплат служить довідка встановленого зразка з жіночої консультації. Якщо приватна клініка зареєстрована і має дозвіл на ведення вагітності, вона дає стандартну медичну карту, де вказані всі необхідні пункти. Таким чином, зберігається право на всі виплати і пільги.

loading...
Loading...