Чи можна приєднати річну відпустку до відпустки у зв'язку з вагітністію та пологами?

- Так, згідно зі ст. 20 Закону України "Про відпустки". Але якщо його частина вже використана в цьому періоді - вам повинні надати частину, що залишилася за вирахуванням вже відгуляли.

Відпустка роботодавець зобов'язаний надати за заявою співробітниці безпосередньо перед декретом або безпосередньо після.

loading...

Loading...