Як оформити декретну відпустку під час навчання в аспірантурі?

 Підкажіть будь ласка як мені бути в наступній ситуації. Справа в тому що зараз я вагітна на 4 місяці, незабаром мені доведеться йти в декрет, але куди мені звертатися з оформленням декретної відпустки (допологового та післяпологового) якщо я є аспірантом денної форми навчання державного університету та отримую стипендію, в той же час у цьому ж університеті я працюю за сумісництвом асистентом кафедри на 0.35 ставки. От і виникло у мене питання що мені належить, куди мені звертатися і на які закони посилатися?

- Підставою для призначення допомоги по вагітності та пологах є листок непрацездатності, який видається за місцем спостереження за вагітною жінкою.

Ви, як Аспірант, маєте право на виплату стипендії або допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами за Вашим вибором. При цьому допомога призначається з дня припинення виплати стипендії по день закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами.

Для отримання допомоги по вагітності та пологах Вам необхідно звернутися до органу праці та соціального захисту населення за місцем проживання. (Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми» від 27.12.2001, № 1751, Кодекс законів про працю України)

loading...
Loading...