Як виплачується допомога на новонародженого, якщо жінка живе не за місцем прописки?

Добрий день. Дякую за те що створили такий цікавий сайт. Але у мене є питання. Підкажіть, як буде виплачуватися матеріальна допомога на новонародженого якщо мама проживає, працює і народжує не за місцем прописки, але на території однієї держави? Що стосується декретної відпустки - чи може майбутня мама за власним бажанням працювати довше до пологів і використовувати ці дні в після родовому відпустці? Наприклад, якщо піти в декрет не з 30 тижня, а з 34, і після пологів використовувати ці дні?


- Допомога при народженні дитини виплачується органами праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації одного з батьків. Допомога може бути призначена за місцем фактичного проживання за умови подання довідки про неодержання зазначеної допомоги в органах праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.

Тривалість відпустки та розмір допомоги по вагітності та пологах обчислюються сумарно та надаються жінці в повному обсязі незалежно від кількості днів відпустки, фактично використаних до пологів, але не використані дні допологової відпустки не дораховуються до відпустки, яка надається після пологів.

loading...
Loading...