Чи має правову силу документ "Пропозиція про роботу"?

Доброго дня!
Чи має правову силу документ "Предложение о работе"? Річ у тому, що саме такий документ я підписав з роботодавцем (провідний банк України) при прийнятті на роботу, і в ньому вказана сума зарплати (як на випробувальний, так і на після випробувальний терміни). Проте умов даного документа роботодавець не дотримується (у зв'язку з економічною кризою). Чи можна з даним документом звертатись до суду, для того щоб роботодавець компенсував не виплачену частину зарплатні?


- Згідно норм діючого законодавства України, оскільки зі сказаного випливає, що даний  документ було підписано особами, що домовлялись, то згідно Розділу ІІ ЦК України "Загальні положення про договір" ст. 626, ст. 628, ця домовленність є договором. Договір може бути змішаним, але якщо з суті договору випливають трудові правовідносини (як видно з листа), то з таким документом можна звернутись до суду за відновленням порушених прав працівника і такий спір має перспективу.

loading...

Loading...