Наслідок кризи - звільнення. Що треба знати при припиненні трудового договору

Наслідок кризи у 2011 році відчують мільйони робітників у всьому світі, включаючи Україну. Дізнайтесь, як припинити трудовий договір з мінімальними для себе втратами.

Наслідок кризи у 2011 році відчують мільйони робітників у всьому світі, включаючи Україну. Дізнайтесь, як припинити трудовий договір з мінімальними для себе втратами.

В Чехії вже анансовано звільнення 10 відсотків співробітників більшості міністерств та 20 відсотків робітників поліції. В Росії найближчі три роки кількість держслужбовців буде скорочена більше  ніж  на 100 тисяч чоловік. Керівництво Куби нещодавно заявило про плани скоротити 1 мільйон держслужбовців. Половина з них буде звільнена вже до березня 2011 року.

В Україні президент Янукович, який обійняв посаду в кінці лютого 2010 року, пообіцяв скоротити штат держслужбовців на 20 відсотків і на таку ж цифру урізати заробітну плату. Проте, на практиці одних чиновників звільнюють, а інших приймають на роботу. В результат, загальна кількість держслужбовців тільки збільшується.

Заповніть Анкету та дізнайтесь, яка ваша ціна на ринку праці!

Проте, в кінці  2010 року знову заговорили про майбутнє звільнення держслужбовців. Так, міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявив про плани скоротити особовий склад міліції з 300 до 200 тисяч чоловік протягом трьох років.

З  ризиком звільнення стикається і багато українських робітників, які зайняті у комерційних компаніях. Такі наслідки кризи.

Припинення трудового договору, незалежно від причини, – завжди складний момент в житті кожної людини. І в цій ситуації важливо мати повну інформацію про свої права. Дізнайтесь на Mojazarplata.co.ua  все про припинення трудового договору:

А ви впевненні в завтрашньому дні? Заповніть Анкету про роботу, і скоро ви дізнаєтесь, чи гідно оплачується ваша робота і на яку зарплату ви можете розраховувати.

Mojazarplata.com.ua

Матеріали по темі:

Заповніть анкету про роботу та зарплату!
loading...
Loading...