Чи будуть українці працювати по 48 годин на тиждень?

Верховна Рада України розглядає проект Трудового кодексу, який передбачає збільшення робочого тижня з 40 до 48 годин.

Верховна Рада України розглядає проект Трудового кодексу, який передбачає збільшення робочого тижня з 40 до 48 годин.

Верховна Рада збирається прийняти проект нового Трудового кодексу, який був запропонований депутатами від Партії регіонів і підтриманий у першому читанні.

Конфедерація незалежних профспілок України стверджує, що в разі прийняття нового Трудового кодексу, наймані робітники будуть позбавлені прав та захисту у відношеннях з роботодавцями.

- Конфедерація буде робити все можливе, щоб не допустити прийняття цього документу, - заявив голова Конфедерації Василь Волинець.

Найпалкіші дискусії  викликала стаття про збільшення робочого часу з теперішніх 40 годин до 48 годин на тиждень. Новий Трудовий кодекс  змусить українців працювати більше з ті ж гроші.

Як стверджують автори проекту, новий кодекс направлений на розвиток бізнесу та враховує інтереси роботодавців. До сьогоднішнього дня в країні діє Трудовий кодекс прийнятий 40 років тому, юристи вважають його застарілим.

Наприкінці листопада бюро Міжнародної організації праці планує дати оцінку документу, тому депутати від  Партії регіонів поспішають прийняти Трудовий кодекс до оголошення цього рішення.

А ви готові працювати  більше за ті ж гроші? Заповніть Анкету про роботу та зарплату і дізнайтесь, скільки годин на тиждень працють ваші колеги і яку зарплату вони за це отримують.

Mojazarplata.com.ua

18.11.2010

Матеріали по темі:

Заповніть анкету про роботу та зарплату!
loading...
Loading...