Фінанси королеви Великої Британії: багаті теж економлять

Режисер Майкл Хоффман буде знімати фільм "Вихід дівчат" про юність діючої королеви Великої Британії Єлизавети ІІ. Глядачам розкажуть історію 19-річної Єлизавети. А чим живе 84-літня королева сьогодні?

Режисер Майкл Хоффман буде знімати фільм "Вихід дівчат" про юність діючої королеви Великої Британії Єлизавети ІІ. Глядачам  розкажуть історію 19-річної Єлизавети. А чим живе 84-літня королева сьогодні?

Заслуговуючи на інтерес кінематографістів, королева Великої Британії останнім часом знаходиться в центрі уваги також аудиторів. Таким чином, уряд та платники податків почали рахувати та контролювати, скільки коштує громадянам країні утримання королівської родини, та шукати можливі шляхи скорочення витрат.

Влітку 2010 року британський уряд заморозив розмір державних коштів, що виділяються королеві Великої Британії, та доручив аудиторам перевірити витрати королівської родини. В 2009-2010 фінансовому році утримання монархії обійшлося казні в 38,2 мільйонів фунтів стерлінгів. Це на 3,3 мільйона менше, ніж в минулому році.

Адже британці шукають додаткові шляхи скорочення витрат. Так, за останні роки, члени королівської родини стали рідше літати комерційними чартерними рейсами та рідше використовувати персональний гелікоптер королеви Великої Британії. Персоналу королівського палацу заморозили зарплати та кожну вакансію перевіряють на її необхідність.

Незважаючи на скорочення фінансування з боку уряду, британська королівська родина вважається однією з найбагатших у Європі. Дізнайтеся, скільки заробляють королі, королеви, принци та принцеси з інших країн.

Однак, схоже, й сама королева Великої Британії ретельно контролює витрати та намагається знайти додаткові способи заробітку. Так, з початком кризи, Єлизавета ІІ вирішила не відновлювати гардероб, а перешивати одяг, який вже є. Економить королева також на дрібницях – наприклад, завжди виключає за собою світло.

Додатковий заробіток королівська родина отримує, здаючи в оренду дачні будиночки, котеджі та частину замкових будівель, що їм належать. А спадкоємець престолу Принц Уельський Чарльз зайнявся малим бізнесом – відкрив магазинчик "органічних овочів та зелені". В ньому поряд з 700 найменуваннями сільськогосподарської продукції продається французьке шампанське та королівські сувеніри.

А вам треба економити, щоб дожити до зарплати? Заповніть Анкету про роботу та дуже скоро ви дізнаєтесь, скільки заробляють люди вашого фаху.

Mojazarplata.com.ua

Матеріали по темі:

Заповніть анкету про роботу і зарплату!
При использовании материалов сайта обязательна ссылка © WageIndicator 2018: Mojazarplata.com.ua/ua - Фінанси королеви Великої Британії: багаті теж економлять